Kondicionierių diagnostika ir remontas

Kondicionieriaus sandarumo patikra naudojant azoto sistemą ir dujas nėra brangus malonumas – jei sistema pas mus yra pildoma ir buvo tuščia tai tokiu atveju prie pildymo kainos nieko nepridėsime ir patikra nieko nekainuos. Jei sistemos pažeidimai dideli ir remontas bus atliekamas kitą kartą ar nebus remontuojama sistema aplamai ir kažkoks komponentas bus keičiamas, tuomet patikra kainuos 5€. Į šią kainą įeina net ir ne vienas sistemos slėgio sandarumo tikrinimas jei to reikalauja konkretus atvejis.

Dezinfekcija (pašalina blogus kvapus transporto priemonės viduje, greitai sunaikina bakterijas, pelėsius, sporas ir parazitus, todėl jūsų kintamosios srovės ir transporto priemonės kvapas gaivus, švarus, o svarbiausia – dezinfekuotas.). Kartais, kai jūsų automobilio oro kondicionavimo sistema įjungta ir langai uždaryti, galite užuosti kažką keisto. Padažnėjęs kvapas. Šis kvapas atsiranda dėl garintuve susikaupusių pelėsių ir bakterijų, todėl jį reikia gydyti. Todėl siūlome oro kondicionavimo kvapų pašalinimo paslaugą:

Garintuvas yra už jūsų prietaisų skydelio ir beveik neįmanoma pasiekti, jei neišimsite pačio prietaisų skydelio. Mes turime informacijos apie tai, kaip veikia jūsų oro kondicionavimo sistema ir ką veikia garintuvas, tačiau nereikia nė sakyti, ar naudodamiesi oro jungikliu turite kvapą, kurį reikia pataisyti. Iš esmės garintuvas tampa drėgnas, o drėgnas, pavyzdžiui, jūsų dušas ir vonios kambarys, surenka pelėsį, jei nėra valomas, o pelėsis veisia bakterijas, taigi ir kvapą. Bet yra būdas jį išvalyti ir užmušti pelėsį, taigi nebelieka kvapo.

Turime  problemos sprendimo būdą: mes naudojame vadinamąjį „bombos tipą“, kuris reiškia aerozolio išleidimą automobilyje, kol oro jungiklis yra perdirbimo režime, langai uždaryti, kad chemikalai galėtų cirkuliuoti visame automobilyje, padengdami garintuvą.